NYCtaxi Bratislava

O nás

Málo kto vie, že jeden zo symbolov New Yorku vymyslel Slovák. Žlté taxíky zaviedol v roku 1907 John Daniel Hertz, ktorý sa narodil v Sklabini pri Martine. Ale vy už nemusíte cestovať do New Yorku aby sa odviezli jeho taxíkom newyorský taxík príde pre Vás už aj v Bratislave! Jazdíme na svadby , rozlúčky so slobodou , večierky , firemné akcie , párty , sviatok sv . Valentína , narodeniny , plesy , transfery z letiska a na letisko atď .Ale môžete nás stretnúť aj na našom stanovisku na špitálskej pred Tescom v Bratislave.

Samozrejmosťou je profesionálny prístup , reprezentatívne vystupovanie a obliekanie , dochvíľnosť a pomoc s batožinou , čisté a upravené vozidlá a znalosť miestopisu.

O niektorých dňoch v našom živote si prajeme , aby sa stali nezabudnuteľnými . Svadba , životné jubileum , výročie sobáša , maturitný večierok , promočné oslava , uzavretie veľkého obchodu , návšteva významnej osobnosti – to všetko sú chvíle , ktoré chceme mať zapísané v pamäti veľkými písmenami .Prekvapte svojich najbližších , ohromte svojich obchodných partnerov alebo vyrazte na najväčšiu party svojho života vo veľkom štýle . Objednajte si na svoju akciu naozajstný NewYorsky taxík Ford Crown Victoria a premeňte ju na skutočný ZÁŽITOK! Nechajte sa dopraviť do Vášho obľúbeného podniku Americkým taxíkom a dajte všetkým najavo , že dnes ste si to skrátka prišli užiť v plnej paráde ! Urobte radosť svojim priateľom a pozvite ich na nezabudnuteľnú jazdu .

Štýlový Odvoz v americkom taxíku

Ford Crown Victoria LWB

  • 4,6 V8 Benzín
  • 6 miestny
  • ABS
  • Klimatizácia

Prenájom taxíku s vodičom

Chcete si spestriť večierok netradičným zážitkom a nechať sa do Vášho obľúbeného baru alebo klubu dopraviť prvým americkým taxíkom? Chcete prekvapiť partnera k narodeninám, alebo požiadať partnerku o ruku a neviete ako? Plánujete rozlúčku so slobodou a chcete sa večer zastaviť v niekoľkých barov a pozvať na panáka aj ostatní svojich známych? Pripravte im originálne prekvapenie. Samozrejmosťou je pristavenie vozidla podľa požiadavky klienta a profesionálny prístup našich vodičov.

Transfer na Letisko

Ponúkame taktiež transfer na letisko Bratislava,letisko Schwechat, Budapesť ako bežne taxi.

Reklamny banner pre Vasu reklamu

Vlastníte firmu a lámete si hlavu nad tým ako ešte osloviť zákazníkov ? Ponúkame automobil, ktorý vzbudzuje nemalú pozornosť s možnosťou Vašej  reklamy  na našom podsvietenom reklamnom bannere NYC taxi.Reklama na vozidlách NYCtaxi môže byť využitá ku krátkodobej i dlhodobej propagáciu jednotlivých produktov. Vašou reklamou na našich vozidlách NYCtaxi dokážeme, že „produkt“ si všimne každý! V prípade záujmu o reklamu alebo akychkoľvek otázok nás kontaktujte

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat