Služby

NYCtaxi

Taxi v Bratislave

Potrebujete sa dostať z miesta na miesto a obyčajný taxík je pre Vás nudný, alebo si skrátka chcete jazdu užiť úplne naplno? Pohodlnú cestu newyorským taxíkom zažijete len s nami. Náš vodič Vás bezpečne prepraví z A do bodu B. A naviac dorazíte naozaj štýlovo.

Firemné akcie

Potrebujete odviezť na ples, firemnú párty alebo inú spoločenskú akciu, na ktorú nechcete ísť vlastným autom? Vyberte si pravý americký taxík a dorazíte naozaj štýlovo.

Vodič vás počas trvania celej akcie buď počká na mieste, alebo príde na vopred dohodnuté miesto vyzdvihnutia v dohodnutom čase.

Svadby

Jeden z najkrajších dní, ktorý v živote prežijete. Pohľady všetkých sa budú upierať len a len na Vás a vy si budete už navždy pamätať šťastné tváre svadobčanov.
Tak prečo si nedopriať príjazd na svadbu v naozajstnom štýle a zároveň nepripraviť svojim hosťom nezabudnuteľný zážitok?

Servis pre hotely

Radi prijmeme Vašu ponuku k spolupráci. Máme pripravený veľmi výhodný program pre našich obchodných partnerov.Môžete nás kedykoľvek kontaktovať na info@nyctaxi.sk alebo telefonicky na čísle 0905614839 .Tešíme sa na spoluprácu.

Rozlúčka so slobodou

Plánujete rozlúčku so slobodou a chcete sa večer zastaviť v niekoľkých barov a pozvať na panáka aj ostatní svojich známych?Môžete tiež pripraviť pre budúcu nevestu, alebo ženícha, ktorí sa lúčia so slobodou originálne prekvapenie a objednať im new yorsky taxík.Čo takto dohovoriť sa a prísť spoločne vyzdvihnúť oslávenca? Úspech zaručený!

Transfer na letisko

Transfery jednotlivcov ako i skupín na letiská a späť. Osobná doprava na slovenské letiská ako Bratislava, Košice, Žilina, Poprad a zahraničné letiská ako Viedeň, Budapešť , Praha a iné.

NewYorský taxík v čislach

Ford Crown Victoria

Objem motora

Výkon motora v kw

Počet koní

Celková dĺžka v mm

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat